Ми працюємо.Будівництво ведеться по всіх об'єктах. Більше інформації в нашому телеграм каналі
акції 1 Чат 0

Прийнято до експлуатаціі будинок 1.3 в ЖК Вудлайн, Новосілки

30.04.2026 16:58